foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

В місті Умані (Черкаська область) з 9 до 14 липня відбувались змагання V літньої Гімназіади України з боксу. Понад 300 представників із 233 навчальних закладів визначали найсильніших боксерів та боксерок країни серед школярів. Учасники – хлопці й дівчата 2008 та 2009-2010 років народження. Хлопці виступали у 16 вагових категоріях (від 40 до 90 кг), дівчата – в 13 (від 36 кг до 70 кг). Поборотися за першість приїхали спортсмени із Вінницької, Волинської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької областей та із міста Києва, Кропивницького, Дніпра, Житомира, Тернополя, Чернігова.

Тернопільщину представляли шестеро учнів закладів загальної середньої освіти області. У здобутку юних тернополян три медалі – «золото» і дві «бронзи». Так, перше місце у ваговій категорії 36 кг посіла Олександра Черевата (Тернопільська ЗОШ №3), треті місця здобули Владислав Рудько у в/к 70 кг (Тернопільська школа-ліцей №6 імені Н. Яремчука) та Тетяна Морозовська у в/к 54 кг (Тернопільська ЗОШ № 12), також Діана Мовчко у в/к 52 кг (Тернопільська ЗОШ №14) була п’ятою.

Олександра Черевата, Діана Мовчко та Владислав Рудько є вихованцями КДЮСШ з греко-римської боротьби, Тетяна Морозовська представляє ОДЮСШ з літних видів спорту. Тренери спортсменів  Руслан Фірман, Каріна Вовк та Володимир Шнуровський.

Додамо, що найсильніші учасники турніру мають шанс потрапити до національної збірної та отримати путівку на Всесвітню Гімназіаду. Такі змагання проходитимуть наприкінці серпня в бразильському Ріо-де-Жанейро.