foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

У селищі Добротвір Львівської області двадцять другий раз провели регату з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат. Тривали змагання впродовж трьох днів за участі 300 спортсменів і стали перевіркою рівня підготовленості юних спортсменів до чемпіонату України, який відбудеться  2-6 серпня в місті Умань Черкаської області. Нашу область на цій регаті представили вихованці комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з водних видів спорту Тернопільської міської ради. Щодо результатів, то тернополянка Тетяна Перегінець виборола золоту нагороду в байдарці-одиночці на 500 метровій дистанції серед дівчат 2009-2010 р.н., а срібну нагороду спортсменка виборола на 200 метрівці.

Колекцію срібних медалей на регаті поповнили Єгор Гнатюк та Ілля Кривенький, які були другими у байдарці-двійці на 1000 метровій дистанції серед юнаків молодшої вікової групи. Також срібну нагороду здобула Єлізавета Ліщина в одномісній байдарці на 500 метрівці серед дівчат старшої вікової групи (2007-2008 р.н.). Також «срібло», а точніше чотири срібні медалі здобули в байдарках-одиночках в естафеті 4 х 200 метрів Єлізавета Ліщина, Соломія Сосновська, Софія Юрків та Яна Кушнір серед дівчат старшої вікової групи. А вже чотири бронзові нагороди вибороли в естафетних перегонах 4 х 200 метрів Ілля Кривенький, Юрій Сушко, Єгор Гнатюк та Гліб Микитишин серед молодших юнаків. Також дві бронзи в естафетних перегонах серед дівчат молодшої вікової групи у Тетяни Перегінець та Юлії Юзюк, яким допомагали виборювати призові місця ще дві спортсменки з міста Луцьк та селища Добротвір.

Вдалими вважаються і виступи наших веслувальників, які не потрапили до призової трійки, але гідно вели боротьбу за вихід до фінальної частини змагань, адже у кожному заїзді змагалось по 25-30 екіпажів. Отже, Артем Устименко в байдарці-одиночці двічі фінішував з п’ятим результатом на 500 та 1000 метрівках серед юнаків старшої вікової групи. В цих же заїздах сьомим був Максим Пейко.

Єгор Гнатюк в одномісній байдарці фінішував четвертим на 1000 метрівці серед молодших юнаків.

Юля Юзюк в байдарці-одиночці показала сьомий результат на 500 та 200 метрівках серед дівчат молодшої вікової.

Організатори змагань, тренери та спортсмени вдячні Збройним силам України та Львівській федерації каное за мирне небо під час змагань та організацію турніру в складний для нашої держави час.

Слід зазначити, що рівень підготовленості учасників регати був надзвичайно високий, що пояснює більш високу відповідальність спортсменів та тренерів за результати роботи під час війни в Україні. Насправді відчувається неймовірне бажання спортсменів демонструвати високі результати, щоб в майбутньому гідно представляти нашу державу на міжнародній арені.