foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

20 команд взяли участь у турнірі з пляжного волейболу «Тернопіль спортивний» серед юнаків та дівчат. Такі змагання відбулись на території відпочинкової зони «Циганка». Впродовж двох днів 20 команд школярів зустрілися на волейбольних майданчиках. У перший день у турнірі змагалися учасники вікової категорії 2006 р.н. і молодші. В результаті І місце посіли Ярослав Желяско та Назар Андріїшин; ІІ місце вибороли Арсен Мищишин та Каріна Сопотницька; ІІІ місце – Володимир Веніславський та Ілля Радко.

У другий день змагань перемогу виборювали спортсмени 15 років і за підсумками переможцями зднову стали Ярослав Желяско та Назар Андріїшин; ІІ місце здобули Антон Юркевич та Роман Лучишин; ІІІ місце - Артур Турчин та Владислав Турчин.

Організаторами змагань виступили управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради та Федерації волейболу Тернопільської області.

«Дякуємо ЗСУ за можливість проведення змагань, які роблять наших дітей сильнішими!!! Дякуємо за чесне суддівство суддівській колегії під керівництвом Андрія Куницького. Дякуємо за допомогу в організації Тернопільському міському центрe фізичного здоров’я населення, а також партнерам – ПрАТ «Добра Вода» та Благодійному Фонду «Тернопіль», - ідеться на сторінці управління у соцмережах.

Фото Валентини Куницької.