foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

На водно-спортивній базі КДЮСШ з водних видів спорту Тернопільської міської ради пройшли змагання з веслування серед хлопців та дівчат різного віку. Перед початком регати спортсменів привітали перший заступник голови місцевого осередку НОК України в Тернопільській області Віталій Ігнатенко, начальник управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради Микола Круть, тренер ШВСМ з веслування Володимир Гикавий, голова Федерації каное Тернопільщини Віктор Кузяк, директор КДЮСШ з водних видів спорту Богдан Балабан.

Під час веслування дівчата на рівні з хлопцями показали високий рівень підготовки і сильний характер.А після заїздів юні спортсмени мали бесіду тренеркою з веслування, багаторазовою чемпіонкою України, майстером спорту України Анастасією Гикавою. У своєму виступі Анастасія докладно зупинилась на важливості питання гендерної рівності в спорті, зазначила, що загальною метою гендерної рівності в спорті є створення справедливих та рівних умов для участі чоловіків і жінок у спортивній діяльності, що сприяє розвитку талантів та досягненню успіхів у спорті незалежно від статі. Такий підхід сприяє побудові більш рівного та справедливого суспільства.

На завершення переможців і учасників змагань нагородила стипендіатка місцевого осередку НОК України в Тернопільській області Валерія Демчук. Також усі спортсмени отримали пам’ятні подарунки від НОК України.