ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

У спортивному комплексі Тернопільського національного медичного університету імені Івана Горбачевського відбувся Кубок ректора з футболу 2023. Ініціатором турніру став Студентський парламент ТНМУ. Загалом у змаганнях взяли участь 8 команд зі всіх факультетів. Як ідеться на сторінці вишу у соцмережах, особливо запеклими були фінальні турніри, під час яких команди боролися за призові місця.

Переможцем стала команда «Реал МЕДрід» (4-й курс медичного факультету), 2 місце виборола команда шостого курсу, 3 місце посіли представники спеціальності «Фізична реабілітація», 4 місце дісталося команді п’ятого курсу медичного факультету.

Найкращим гравцем став учасник команди шостого курсу Андрій Савчук.

«Варто відзначити вболівальників команди «Реал МЕДрід», які не шкодували енергії, оплесків і підбадьорливих вигуків, щоб підтримати своїх улюбленців», - наголошується у дописі.

Окрему подяку організатори висловлюють загону швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України за допомогу в організації медичного супроводу, до складу якого входять студенти ТНМУ. Слова подяки від оргкомітету і для декана медичного факультету - професора Петра Лихацького за урочисте нагородження переможців!

Нагадаємо, що перший традиційний Кубок ректора з футболу серед студентів відбувся в 2016 році.