У Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбулись змагання з гирьового спорту серед факультетів. Участь у турнірі взяли участь студенти з Факультету комп’ютерно-інформаційних систем та програмної інженерії ТНТУ (ФІС), Факультету інженерії машин, споруд та технологій ТНТУ (ФМТ), Факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії ТНТУ (ФПТ), Факультету економіки та менеджменту ТНТУ. Студенти виборювали першість як в особистому, так і в командному заліках, - ідеться на сторінці вишу усоцмережах.

В напруженій і переконливій боротьбі у своїх вагових категоріях чемпіонами стали: Петрик Максим, група ММ-12; Кардаш Андрій, група ЕТ-21; Долішний Станіслав, група ММ-21; Тарапата Олександр, група ММ-22; Проць Володимир, група ММ-11; Шведа Тарас, група МБ-31; В’юк Денис, група ММ-21.

У командному заліку перше місце посіла команда ФМТ, на другому місці - команда ФПТ, на третьому - ФІС.