Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат (весняна частина) стартував цими днями у селі Яворів Львівської області, на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ. Як повідомляє Федерація біатлону України, змагання розпочались з одноденною затримкою через нестачу снігу, але потім погода вже дозволила провести перегони.

Відкрив змагання спринт, у яких представники команди Тернопільської області не залишились без нагород. Як повідомляє ТОДЮСШ з біатлону на своїй сторінці у соцмережах, у категорії молодші юнаки Костянтин Марценюк (ТОДЮСШ з біатлону) став срібним призером (19:44.99), одразу ж за ним фінішував Максим Підручний (ДЮСШ «Олімп» Великоберезовицької ОТГ) на бронзовій позиції (20:18/00) і за крок від п’єдесталу зупинився Тарас Тарасюк (ТОДЮСШ з біатлону) посівши четверте місце. (20:38/39).

Медалі у спринті вдалося завоювати і нашим біатлоністкам. Так, у категорії старших дівчат студентка фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ,

вихованка ТОШВСМ, випускниця ОДЮСШ з біатлону Тетяна Тарасюк здобула золоту нагороду, а її сестра Ірина Тарасюк, яка теж студентка ЗУНУ, представляє ТОШВСМ і є випускницею школи, виборола «бронзу».

Успішно виступили дівчата і наступній гонці переслідування, у якій Тетяна Тарасюк стала чемпіонкою України, посівши перше місце, а Ірина Тарасюк знову була третьою і отримала ще одну «бронзу».

Принесла медалі гонка переслідування і нашим молодшим юнакам. Так, Костянтин Марценюк виборов перше місце (33:49.12) і золоту нагороду, а Тарас Тарасюк (35.45.29) посів третє місце і завоював бронзову медаль. Також Максим Підручний (36:09.18) у цій гонці був п’ятим.

Тренери спортсменів Назар Бурик, Ігор Починок, Михайло Кручовий, Василь Тарасюк, Людмила Сагайдак, Ольга Підручна (Полещикова)

У програмі чемпіонату заплановано ще естафети та змішані естафети. Змагання триватимуть до 17 березня.

Додамо, що Тарас Тарасюк навчається у Копичинецькому ліцеї №2, Максим Підручний є учнем Тернопільської ЗОШ №6.