Ще одним яскравим днем для національної паралімпійської збірної команди України з лижних перегонів та біатлону став передостанній змагальний день фінального етапу Кубку світу, що з 1 березня проходить у місті Мідвей, Юта, США. Нагадаємо, що участь у цих змаганнях беруть спортсмени з 18-ти країн світу, честь України захищають 12 паралімпійців. Отож, у п’ятий день турніру, 7 березня, в біатлоні у гонці переслідування українські паралімпійці вибороли 7 високих нагород - 4 золоті, 1 срібну та 2 бронзові медалі.

Одна із золотих нагород, які принесли у цій гонці наші спортсмени у скарбничку української команди на рахунку тернополянина Тараса Радя. Наш земляк здобув перемогу у класі LW 10-12 (сидячи). Загалом, це вже п’ята медаль Тараса на цих змаганнях. Зокрема, спортсмен завоював «золото» у біатлоні спринт на дистанції 7,5 км, «золото» у біатлоні в індивідуальній гонці на дистанції 12,5 км, а також у його здобутку бронзова нагорода у лижних перегонах в індивідуальній гонці вільним стилем на дистанції 5 км та «срібло» у лижних перегонах спринт класичним стилем.

Тарас РАДЬ, майстер спорту України міжнародного класу з лижних перегонів та заслужений майстер спорту України біатлону, вихованець ДЮСШІ «Інваспорт», студент магістратури факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Тренер спортсмена - заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчак.

8 березня, у прикінцевий день змагань, у програмі  - лижні перегони – масс старт (20 км).