foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

В місті Долина Івано-Франківської області завершилась Відкрита першість Долинської ДЮСШ з греко-римської боротьби. Участь у змаганнях взяло 70 спортсменів, серед яких і представники Тернопілля – вихованці КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби» міста Тернополя. Наші борці здобули на цьому турнірі одну срібну і чотири бронзових нагороди, - йдеться на Інтернет-сторінці Федерації греко-римської боротьби міста у соцмережах.

Відтак, серед молодших юнаків 2010-2011 років народження у ваговій категорії 26 кг Костянтин Зозуля (ЗОШ №16, 3-А клас) та Захар Тарасюк (ЗОШ №19, 5-А клас) вибороли бронзові нагороди, Матвій Кротюк (ЗОШ №6, 5-Б клас) став срібним призером у ваговій категорії 30 кг, а ще одну «бронзу» приніс команді Едуард Струс (ЗОШ №23, 4-Г клас), який посів третє місце у ваговій категорії 32 кг.

Також бронзова медаль на рахунку Олександра Юровського (ЗОШ №1, 5-А клас), який виступав веред молодших юнаків 2009-2011 років народження у ваговій категорії 35 кг.

Вітаємо юних борці та їх наставників з успішним виступом!

 

Інформація: управління фізичної культури та спорту ТОДА