Нещодавно у Ларнаці (Республіка Кіпр) пройшов черговий етап Кубка світу серед молоді і юніорів, кадетів та дорослих з боротьби самбо. Як інформує Національна федерація самбо України (НФСУ), у змаганнях за участі представників 14-ти країн, командну перемогу здобула збірна України, - передає Укрінформ. Доросла збірна виборола 35 медалей, з яких 17 золотих, 7 срібних та 11 бронзових. Володарями шести медалей вищого гатунку стали українські самбісти у віковій категорії від 18 до 20 років, а серед борців від 16 до 18 років завойовано 7 золотих та 1 бронзову медаль.

Успішно виступили на турнірі представниці Західноукраїнського національного університету. Серед спортсменок до 18 років золоту нагороду здобула студентка ВСП «КЕПІТ» Луцяк Діана. Серед дорослих: золота нагорода у Пліш Сніжани (СГФ) у ваговій категорії до 54 кг та Галини Ковальської у вазі до 80 кг. Срібло виборола Куневич Марія (СГФ) у вазі до 59 кг. Бронзу – Луцяк Діана у ваговій категорії до 80 кг, - ідеться на офіційному інтернет-сайті ЗУНУ.

Тренери спортсменок Роман Циквас та Віталій Гнатишин.