foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

У Львові завершились перші змагання з велосипедного спорту нового 2021 року. Учасниками Кубку України з велосипедного спорту на треку стали 105 спортсменів з усієї України в тому числі і тернопільські велосипедисти. Традиційно наші юнаки показують хороші спортивні результати в змаганнях на треку і цього разу вихованці заслуженого тренера України Володимира Павелка знову підтвердили свою високу фізичну та тактичну підготовку і повернулись додому володарями та призерами Кубку України.

Повний комплект нагород зумів додати до переліку своїх досягнень студент Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя Юрій Щербань. Юра став переможцем гонки Омніум, срібним призером індивідуальної гонки переслідування 4 км та піднявся на третю сходинку п’єдесталу в командній гонці переслідування на 4 км.

Додав до свого активу золоту нагороду командного спринту ще один тернополянин студент коледжу економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ Артем Авдалян. Велосипедисти є вихованцями Обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

Вдалий початок нового календарного року. Бажаємо такого ж успішного продовження!!!