Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед кадетів U-17 впродовж двох днів приймав Тернопіль. Відбувались сутички у фізкультурно-оздоровчому комплексі КЗ Тернопільської міської ради «КДЮСШ з ігрових видів спорту». Учасниками турніру стало понад двісті спортсменів зі всієї України. Загалом, нагороди розігрувались у десяти вагових категоріях. Чемпіонат пройшов на високому рівні - на килимах точилася достойна та напружена боротьба,  - повідомляє Федерація греко-римської бортьби міста Тернополя.

Серед тернопільських спортсменів, які захищали честь нашої області,  медалями на турнірі відзначились троє вихованців ДЮСШ з греко-римської боротьби міста. Це Назар Бабінський (обласна ШВСМ/КДЮСШ/ ЗОШ №17), який виборов срібну нагороду у ваговій категорії 48 кг, Юрій Радик (обласна ШВСМ/КДЮСШ/ Великоберезовицька ЗОШ), який здобув «срібло» у ваговій категорії 55 кг, та Максим Радик (КДЮСШ/ Великоберезовицька ЗОШ), який у ваговій категорії 71 кг став чемпіоном України.

Також у ваговій категорії 51 кг Владислав Кротюк (Тернопільська обл/КДЮСШ/ЗОШ №6) посів п’яте місце і виконав норматив кандидата в майстри спорту України.

Загалом, результати змагань, які інформує офіційна сторінці Федерації греко-римської бортьби міста Тернополя у соцмережах, були такими:

Вагова категорія 45 кг.

Середін Денис - перше місце (Миколаївська обл)

Гегель Андрій - друге місце (Сумська обл)

Голуб Юрій - третє місце (Полтавська обл)

Макаровець Богдан третє місце (Сумська обл)

Вагова категорія 48 кг.

Султанов Максуд - перше місце (Миколаївська обл)

Бабінський Назар - друге місце (Тернопільська обл/ШВСМ/КДЮСШ/ ЗОШ №17)

Дмитрів Арсен - третє місце (Івано-Франківська обл)

Різниченко Богдан - третє місце (Полтавська обл)

Вагова категорія 51 кг.

Ясінський Юрій - перше місце (Закарпатська обл)

Марченко Володимир - друге місце (Київ)

Бартків Захар - третє місце (Івано-Франківська обл)

Сапун Всеволод - третє місце (Полтавська обл)

Вагова категорія 55 кг.

Чугуєв Максим - перше місце (Дніпропетровська обл)

Радик Юрій - друге місце (Тернопільська обл/ШВСМ/КДЮСШ/ Великоберезовицька ЗОШ)

Куксенко Іван - третє місце (Сумська обл)

Матрас Вадим - третє місце (Полтавська обл)

Вагова категорія 60 кг.

Ковшун Денис - перше місце (Київ)

Кутіль Арсеній - друге місце (Сумська обл)

Калінчук Ілля - третє місце (Вінницька обл)

Маслак Захар - третє місце (Сумська обл)

Вагова категорія 65 кг.

Покотило Владислав - перше місце (Київська обл.)

Бякін Назар - друге місце (Вінницька обл.).

Аніщенко Максим - третє місце (Київ)

Жижко Нікіта - третє місце (Рівненська обл.)

Вагова категорія 71 кг.

Радик Максим - перше місце (Тернопільська обл/КДЮСШ/ Великоберезовицька ЗОШ)

Угрік Кирило - друге місце (Одеська обл)

Чепак Василь - третє місце (Закарпатська обл)

Мірошнік Олег - третє місце (Сумська обл)

Вагова категорія 80 кг.

Янковський Іван - перше місце (Одеська обл)

Солодчук Владислав - друге місце (Рівненська обл)

Якубишин Григорій - третє місце (Рівненська обл)

Солопко Станіслав - третє місце (Київ)

Вагова категорія 92 кг.

Якушенко Єгор - перше місце (Київ)

Буришев Ілля - друге місце (Київ)

Петров Дмитро - третє місце (Закарпатська обл)

Торяник Павло - третє місце (Харківська обл)

Вагова категорія 110 кг.

Піший Євген - перше місце (Рівненська обл)

Козій Ігор - друге місце (Київська обл)

Петрина Антон - третє місце (Київська обл)

Ткаченко Владислав - третє місце (Івано-Франківська обл)

Організаторами турніру виступили Міністерство молоді та спорту України, управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Тернопільської обласної війської адміністрації, управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради.

Додамо, що за результатами цих змагань переможці представлятимуть збірну команду України на чемпіонатах Європи та Світу в 2023 році.