Заслужений майстер спорту України з біатлону та майстер спорту України міжнародного класу з лижних гонок студент магістратури Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка факультету фізичного виховання Тарас Радь (місто Тернопіль) завоював дві золотих медалі на чемпіонаті України з лижних гонок та біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору. Такі змагання впродовж трьох днів тривали на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України (Львівська область, село Яворів).

Тарас Радь виборов перемогу у біатлоні (спринт) на дистанції 7,5 км та у лижних гонках з інтервальним стартом (вільний стиль) на дистанції 5 км і відповідно двічі став чемпіоном України. А студент Західноукраїнського національного університету (Інститут інноватики, природокористування та інфраструктури факультету «Екологія») із села Порохова Чортківського району Тернопільської області Андрій Євтушенко посів шосте місце у біатлоні (спринт) на дистанції 7,5 км, 6 місце у лижних гонках з інтервальним стартом (вільний стиль) на дистанції 5 км і став бронзовим призером у лижних гонках (вільний стиль) на дистанції 10 км.

Обоє спортсменів тренуються під керівництвом заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, заслуженого тренера України Віктора Федорчака і представляють Тернопільський центр та ДЮСШІ «Інваспорт».

Додамо, що загалом у чемпіонаті України з лижних гонок та біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору взяли сімдесят спортсменів з інвалідністю з одинадцяти областей України та міста Києва.

Тернопільські спортсмени виступали серед чоловіків в категорії сидячі (клас LW 10-12), - повідомляє Тернопільський регіональний центр «Інваспорт».