foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Сьогодні відбулась нарада спеціалістів фізичного виховання закладів професійної освіти Тернопільської області. Нарада відбулась на онлайн платформі Zoom, учасниками наради стали 15 керівників та викладачів фізвиховання ЗПО.

Основною темою зустрічі стало відновлення спортивно-масової та оздоровчої роботи в закладах, а саме подання пропозицій щодо проєкту Положення про проведення Спортивних ігор 2021 року, визначення видів спорту, можливість проведення яких дозволяє дотримання умов пандемії.

Начальник відділення Олександр Бірюков ознайомив учасників з документами Міністерства освіти і науки України та Комітету з фізичного виховання та спорту МОН де прописуються умови проведення спортивних заходів в навчальних закладах. Підведено підсумки здачі статистичних звітів з фізичної культури за 2020 рік та підведено підсумки роботи навчально-практичного семінару, учасниками якого стали викладачі фізичної культури ЗПО області, з  бадмінтону «Shuttle time».

За результатами наради заклади професійної освіти адресують на відділення свої пропозиції щодо видів та умов проведення змагань серед учнів закладів. На основі цих пропозицій буде сформоване Положення та зможуть розпочатись проведення спортивно-масових заходів, що активізує спортивну активність та позитивно вплине на здоров’я учнів.