В місті Ужгороді (Закарпатська область) завершився чемпіонат України серед молоді U-23 з греко-римської боротьби. Участь у змаганнях взяло 127 спортсменів зі всієї України. Нагороди розіграли представники вагових категорій 55, 63, 72, 82, 97 кг. Дві медалі - золотого і срібного гатунку - завоювали на цьому турнірі вихованці КДЮСШ з греко-римської боротьби Тернопільської міської ради та Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності.

Так, перше місце і відповідно золоту нагороду та звання чемпіона України здобув у ваговій категорії 55 кг Едуард Стрільчук (КДЮСШ, ШВСМ, студент ЗУНУ), а «срібло» виборов Антон Перенчук у ваговій категорії 63 кг (КДЮСШ, ШВСМ, студент ЗУНУ), - інформує Федерація греко-римської боротьби міста Тернополя.