foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Сьогодні відбулась онлайн нарада Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та його філій з профільним заступником міністра освіти і науки України Артуром Селецьким. Тернопільське обласне відділення КФВС МОН представляв начальник відділення Олександр Бірюков.

Темою стали обговорення планів роботи та нагальних проблем в регіонах.

– Для нас важливо послухати керівників кожної області, щоб зрозуміти загальну проблематику і допомогти вирішити існуючі проблеми. Впевнений, що спільною працею всі питання будуть вирішенні найближчим часом, – сказав заступник міністра Артур Селецький.

Серед загальних проблем керівники обласних філій Комітету виокремили – передачу ДЮСШ від Департаментів освіти до Департаментів або Управлінь спорту, організацію проведення змагань в умовах пандемії COVID-19, фінансування, співпраця з територіальними громадами тощо.

– Зараз ми відчуваємо величезну підтримку з боку Міністерства освіти і науки і для нас такі відкриті діалоги є яскравим підтвердженням того, що проблеми розвитку фізичного виховання та спорту серед учнівської та студентської молоді будуть вислухані, а головне почуті. Так, їх багато, але навіть за такої складної ситуації, пов’язаної з пандемією, ми зможемо ефективно працювати і радувати юних атлетів та вболівальників яскравими змаганнями, – наголосив голова Комітету Вадим Стеценко.

 

Інформація:Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України