foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

10 лютого на навчальній базі Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка відбувся навчально-практичний семінар для керівників та викладачів закладів професійної та фахової передвищої освіти Тернопільської області з бадмінтону  «Shuttle Time».  Семінар проводився за сприяння Федерації бадмінтону України за підтримки Європейської федерації бадмінтону та Міністерства освіти і науки України спільно з Тернопільським обласним відділенням КФВС МОН.

Програма семінару побудована відповідно до міжнародних вимог та з метою підвищення рівня професійної майстерності викладачів фізичного виховання та подальшого впровадження одного із найрозповсюдженіших видів спорту «бадмінтон» у варіативний модуль в навчанні.

Учасниками семінару стали 16 спеціалістів з фізичного виховання закладів професійної та фахової передвищої освіти (коледжів) з різних куточків Тернопільської області. Проводили навчання доценти кафедри фізичного виховання ТНПУ ім. В.Гнатюка Андрій Огнистий та Катерина Огниста.

Теоретичне навчання розпочалось з zoom конференції на якій учасників привітала координатор проєкту «Shuttle Time» Федерації бадмінтону України Аліна Флінта, начальник обласного відділення КФВС МОН Олександр Бірюков та декан факультету фізичного виховання ТНПУ ім. В.Гнатюка Володимир Омельяненко.

Загалом учасники семінару під час навчання ознайомились з теоретичними аспектами, з основними засобами та методами викладання бадмінтону серед учнівської та студентської молоді. Окрім теорії, спеціалісти пройшли практичний курс  гри, переглянули фото та відео матеріал, отримали нагоду на власному досвіді освоїти основні навики гри та із захопленням зіграли в бадмінтон. Після пройденого матеріалу усі учасники отримають сертифікати міжнародного зразку та доповнять свій методичний актив 6  навчальними годинами.

Щиро вдячні організаторам та учасникам навчально-практичного семінару за насичений цікавий та пізнавальний день.