foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

В Олімпійському навчально-спортивному центрі Конча-Заспа завершився чемпіонат України з жіночої боротьби. Зі всіх куточків нашої країни до Олімпійського центру прибули спортсменки та їх наставники, щоб поборотися за звання кращої у своїй ваговій категорії. 

 Успішно виступила на цих змаганнях випускниця факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка майстер спорту України міжнародного класу Ірина Коляденко. У олімпійській ваговій категорії до 62 кг Ірина впевнено перемогла у всіх поєдинках.

Причому, на шляху до фіналу наша випускниця здолала свою основну конкурентку заслуженого майстра спорту, чемпіонку Європи і світу, триразову учасницю Олімпійських ігор львів’янку Юлію Ткач, а у фіналі не залишила шансів потужній борчині з Дніпропетровської області Ілоні Прокопевнюк (МСУМК, призерці Європи і світу), здобувши перемогу з рахунком 12-2.

Таким чином, вихованка Володимира Яременко здобула право представляти Україну у березні на ліцензійному турнірі, щоб вибороти право поїхати на Олімпійські ігри в Токіо.

Приєднуємось до привітань та бажаємо нових спортивних звершень!

 

Інформація та фото ТНПУ ім. В.Гнатюка