foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

На спортивних майданчиках Західноукраїнського національного університету відбувся Відкритий зимовий чемпіонат Тернопільської області та відкритий чемпіонат КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» з регбі. Участь у заході взяли команди двох вікових категорій – діти 2010-2011 р.н. та юнаки 2008-2009 р.н. У старшій віковій категорії участь взяли 5 команд – дві з Хмельницького, одна з Тернополя, одна з Рівного та одна з Кременця, а у молодшій віковій категорії команди - з Кременця, Рівного і Хмельницького.

Згідно результатів змагань у віковій категорії 2010-2011 року народження перше місце виборола команда з Кременця, другою стала команда «Буревісник» - ДЮСШ-1 (Хмельницький) та бронзовими призерами стали спортсмени з Рівного.

У віковій категорії 2008-2009 року народження перше та друге місце зайняли дві команди «Буревісник» - ДЮСШ-1 (Хмельницький), третьою стала команда «Терен» - КУТОР ТДЮСШ з літніх видів спорту (Тернопіль). За крок до п’єдесталу закінчила змагання команда з Рівного, зайнявши почесне четверте місце. І закрили п’ятірку найкращих регбісти з Кременця.

 

 

Інформація та фото ТОДЮСШ з літніх видів спорту