foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

В завершальній гонці чемпіонату України серед юніорів, який проводився в Тисовці команда Тернопільської області здобуває бронзу. В складі команди, що вийшла на старт змішаної естафети 2х6 км.+2х6 км вийшов студент Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка та вихованець Тернопільської ОДЮСШ із зимових видів спорту Юрій Крикончук.

Повний склад команди Тернопільської області: Усенко Олександра, Славська Ольга, Мандзин Віталій, Крикончук Юрій.

Як зазначає ФБУ Тисовець, як завжди, відзначився непередбачуваною погодою - старт гонки довелося відкласти через сильний туман.

Перший етап естафети пройшов у відносно непоганих умовах,але вже на другому етапі задув сильний вітер, а на стрільбище знову опустився туман, який тримався на стадіоні до кінця гонки, що відбилося на якості стрільби спортсменів. Але навіть в таких складних погодних умовах Юра відмінно провів свій 4-ий етап і зумів відстрілятися без промахів.

Вітаємо Юру із здобуттям бронзи в свою спортивну копилку та його тренерів - першого тренера Кирилюка Василя Дмитровича та тренерів Починка Ігоря Мирославовича і Бурика Назарія Володимировича.

 

 

Інформація та фото ТОДЮСШ із зимових видів спорту