Турнір відкритої першості з мініфутболу серед школярів 2006-2007 років народження провели у Козівській територіальній громаді. Захід було організовано відділом освіти, культури, молоді та спорту. Учасниками змагань стало шість команд, а саме: Козівський ліцей №1, Козівський ліцей №2, Козівський ліцей ім. В.Герети, Конюхівський ліцей, Городищенський ліцей, ФК «Товтри», смт Козлів.
Після напружених поєдинків переможцем турніру стала команда Козівського ліцею №1. Друге місце посів Козівський ліцей ім. В.Герети. На третьому місці команда Козівського ліцею №2. Як ідеться на інтернет-сторінці Козівської громади, переможця фінальної гри між командами Козівського ліцею №1 та Козівського ліцею ім. В.Герети було визначено лише після пробиття командами серії 6-ти метрових ударів, адже основний час гри завершився з рахунком 1:1.
Команди-переможці нагороджені футбольними м’ячами. У номінації «Кращий воротар», «Кращий бомбардир», «Кращий гравець» переможцями стали: Качерай Петро, Швайка Вадим, Кіт Юрій, відповідно. Усім переможцям вручено грамоти від Козівської селищної ради.