foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

У Яворові на Львівщині завершився Чемпіонат України із зимових видів спорту (лижні перегони, біатлон) серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору. Відбувався захід на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України. Участь у змаганнях взяли 52 спортсмени з одинадцяти областей України та міста Києва.

Тернопільський центр та ДЮСШІ «Інваспорт» представляло троє спортсменів: майстер спорту України міжнародного класу, студент факультету «Фізичне виховання» Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Тарас Радь (1999 р.н., м. Тернопіль), учень закладу освіти І-ІІІ ступенів «Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр» Андрій Євтушенко (2003 р.н., с. Порохова Чортківського району) та Володимир Черниш (1988 р.н., м. Копичинці Чортківського району).

Серед чоловіків в категорії «сидячі», клас LW 10-12, Тарас Радь здобув на чемпіонаті чотири медалі, із яких дві золотих – у біатлоні та одну срібну і одну бронзову – у лижних гонках. Відтак, у спринтерській гонці вільним стилем на дистанції 900 метрів Тарас посів друге місце, лижні гонки вільним стилем на дистанції 5 км принесли спортсменові «бронзу», а дві золотих медалі він виборов у біатлоні. Як повідомляє регіональний центр «Інваспорт», Тарас став переможцем у спринті на дистанції 6 км. Наступного дня учасники змагались знову у спринті на дистанції 6 км для всіх класів: хоча планувалась середня дистанція (10 км для всіх класів), однак через дощ плани довелось відкоригувати, і наш земляк тут знову став чемпіоном.

Андрій Євтушенко показав такі результати: 6 місце у спринтерській гонці (вільний стиль стиль) 900 м, 7 місце - лижні гонки (вільний стиль) 5 км, 8 місце - біатлон (спринт) на дистанції 6 км, 7 місце - біатлон (спринт) на дистанції 6 км.

Володимир Черниш був п’ятим у спринтерській гонці (вільний стиль) 900 м, шостим у лижних гонках вільним стилем, 5 км, сьомим – у біатлоні (спринт) на дистанції 6 км, і восьмим - біатлон (спринт) на дистанції 6 км.

Готував спортсменів до змагань заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчак.

 

Інформація: управління фізичної культури та спорту ТОДА