foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

З двома золотими нагородами завершили свій виступ представники збірної нашої області на чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів, що проходив 27-28 січня в Сумах. У забігу на 2000 м з перешкодами з особистим досягненням 5.56,29 сек тріумфував студент Західноукраїнського національного університету Віктор Гнатів (обласна ШВСМ). У цьому ж виді, але серед юніорок, і теж з кращим особистим результатом 5.58.41 сек, перемогу здобула вихованка Бережанської ДЮСШ Тетяна Когут, яку тренують Володимир Дуда та Богдан Дуда. Тетяна також навчається в ЗУНУ.

 Також в бігу на 2000 м з/п вихованці Обланої ДЮСШ Сулило Дмитро з особистим рекордом 6.04,5 сек та Марущак Діана фінішували на четвертому та п’ятому місцях, відповідно (тренери Богдан та Оксана Дуди).

У стрибкових дисциплінах результати такі: в потрійному стрибку Ігор Танасійчук (ОДЮСШ, тренери Михайло Васірук, Наталя Гавронська) зупинився за крок від п’єдесталу пошани і посів четверте місце з результатом 14,01 м, а Пупко Максим (ОДЮСШ з літніх видів спорту, тренери Михайло Васірук, Наталя Гавронська) завершив змагання на 11-тій сходинці турнірної таблиці з результатом 13,32 м.

В штовханні ядра Дарина Мостова - вихованка тренерського тандему Галини Шмуляєвої та Леоніда Дахновського з обласної ДЮСШ - відправила снаряд на 9,70 м, чим забезпечила собі сьоме місце.

Загалом команда області, набравши 248 очок, зайняла 12 місце серед збірних із 25 областей України, - повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільщини.

 

Інформація та фото ФЛАТО