У місті Рівному 10-16 жовтня тривав чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок віком до 23-х років. Учасниками турніру стали близько двохсот боксерів з різних регіонів. Тернопільську область представляли шестеро спортсменів, які здобули дві золотих, одну срібну і дві бронзових нагороди. Так, серед жінок у ваговій категорії 75 кг перше місце посіла Олеся Крисюк. До речі, це вже десята перемога і десятий титул чемпіонки України у спортивній кар’єрі дівчини і, відповідно, десяте чемпіонське «золото». Спортсменка – представниця обласної ШВСМ та Тернопільської ОО ФСТ «Динамо» України, студентка ЗУНУ.

Ще одне «золото» здобула Каріна Вовк у ваговій категорії 60 кг і вдруге за цей рік стала чемпіонкою України. Каріна також є представницею ШВСМ та ФСТ «Динамо» України, випускниця ДЮСШ з літніх видів спорту, навчається на факультеті фізвиховання ТНПУ імені В. Гнатюка.

Срібною призеркою чемпіонату у ваговій категорії 54 кг стала Соломія Голован (ШВСМ, економічний коледж ЗУНУ). Тренуються спортсменки під керівництвом Руслана Фірмана.

А хлопці - вихованці Володимира Шнуровського - повернулися з Рівного із двома бронзовими нагородами. Так, «бронзу» у ваговій категорії 80 кг виборов представник обласної ШВСМ, студент ЗУНУ Ярослав Шнуровський. Ще одне третє місце і медаль бронзового гатунку на рахунку Володимира Куліковського у ваговій категорії  86 кг, який займається у відділенні боксу КДЮСШ з греко-римської боротьби міста Тернополя.

Ще один терноплянин Микола Загородний залишився без призового місця, але не менш гідно представив Тернопільщину на чемпіонаті.

Як розповів Руслан Фірман, усі спортсмени потрапили до складу збірної Україні і готуватимуться до чемпіонати Європи з боксу, який запланований на березень наступного року.

Тернопільські боксери представляють обласну Федерацію боксу України, боксерський клуб «Шкіряна рукавичка», СК «Текстильник» та «Палац Спорту».