foto1
foto1
foto1
foto1
foto1



Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Жіноча збірна Украйни зі спортивної̈ гімнастики, у складі якої̈ виступала тернополянка Анастасія Бачинська, вперше в своїй історії перемогла на чемпіонаті Європи в командному багатоборстві. Європейська першість відбулась у турецькому місті Мерсіні. Наша команда була представлена Анастасією Мотак, Анастасією Бачинською, Ангеліною Радивиловою, Діаною Варинською та Єлизаветою Губаревою. Дівчата з результатом в 154,663 бали вибороли «золото», випередивши конкуренток з Румунії (154,496) та Угорщини (151,597).

Настя показала високі результати в змаганнях з опорного стрибка, на брусах і на колоді. Так, у фінальному раунді серед жіночих команд Анастасія виступила в трьох видах програми: в опорному стрибку - оцінка 13,533 (5 місце серед усіх учасниць фіналі), на брусах — 12,833 (7 місце) і на колоді — 12,700 (2 місце).

Анастасія Бачинська є вихованкою Тернопільської комплексної̈ дитячо-юнацької̈ спортивної̈ школи № 2 імені Юрія Горайського (тренери заслужений тренер України Тетяна Геращенко, Ганна Лев, Оксана Першина). Спортсменка є кавалером ордена княгині Ольги ІІІ ступеня, майстром спорту України міжнародного класу зі спортивної гімнастики, багаторазовою чемпіонкою України, чемпіонкою Всесвітньої гімназіади 2018 року, дворазовою бронзовою призеркою ІІІ літніх юнацьких Олімпійських ігор 2018 року, чемпіонкою ІІ Європейських ігор 2019 року, нагороджена Почесною відзнакою Тернопільської обласної державної адміністрації – нагрудним знаком «Гордість Тернопілля».

 

 

 

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (інформація: управління з фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА)