Понад двісті спортсменів із різних куточків України - Києва, Одеси, Харкова, Львова, Чернівців, Сум, Полтави, Івано-Франківська, Хмельницького, Тернополя та інших міст і містечок, а також спортсмени зі Словаччини стали учасниками XVI Міжнародного юнацького турніру з вільної боротьби пам’яті Олександра Короля і Назарія Бойка. Такі змагання впродовж двох днів тривали у Збаражі, на базі місцевого спорткомплексу. Спортсмени виступали у віковій категорії U-15 у 11 вагових категоріях.

Як повідомляє організатор змагань, тренер Збаразької ДЮСШ, президент ФСК «Чемпіон» Петро Король, спортсмени зі Збаражчини здобули на турнірі 19 нагород. Зокрема, чемпіонами турніру у своїх вагових категоріях стали четверо борців - Михайло Грегоращук, Богдан Смакула, Ілля Вінтонович і Назар Бовтун, шестеро спортсменів  вибороли срібло, і дев’ятеро - бронзові нагороди.

Кращим борцем турніру визнаний Олександр Смакула, за кращу техніку боротьби відзначений Назар Бовтун, а за волю до перемоги - бронзовий призер Міхал Завадський зі Словаччини.

Відзначились на змаганнях і учасники команди з Борщова. Як інформує директор Борщівської ДЮСШ Руслан Антонюк, Ілля Марчак (в/к 57 кг) та Богдан Коритко (в/к 62 кг) із Скали-Подільської здобули срібні нагороди.