foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Алтимат фризбі - найпопулярніша гра з літаючим диском. Це командний безконтактний вид спорту, у який грають на траві, піску та в залі. Алтимат виник на основі американського футболу у США у 1967 році. Ціль атакуючої команди – пасами провести диск до енд-зони суперника, де його мусить зловити один з гравців команди. Бігти з диском заборонено (зловив – зупинився). Ціль команди в обороні - збити або перехопити диск, щоб самій розпочати атаку.

 

Особливість алтимату - його ідеологія, побудована на пошані до суперника. Всі спірні моменти гравці команди вирішують на полі самостійно без суддів. Найпочеснішим на будь-яких змаганнях вважається приз за дух гри, який вручається команді, що проявила прагнення до перемоги, пошану і коректність у ставленні до суперників.

 Саме про ці нюанси і тонкощі алтимату безпосердньо в процесі гори дізнавались учасники спортивного заходу у рамках соціального проєкту «Активні парки - локації здорової України» в місті Скалат Скалатської територіальної громади. Відбувся імпровізований турнір із алтимат фризбі на місцевому стадіоні. Участь у ньому взяло близько 25 дітей. Також хлопчики та дівчатка змагались в цікавих естафетах.

 

Інформація за посиланням