foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Неймовірно крутий цікавий та активний вийшов «Олімпійський день 2022» у Тернополі. Учасниками заходу стали усі охочі в незалежності від віку, адже до уваги любителів спорту в парку ім. Т. Шевченка було організовано 13 локацій. Любителі провести активно дозвілля долучились до майстер класів від дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста, запальної руханки, оздоровчого символічного забігу, конкурсних та фанових турнірів з футболу та боксу, турнірів з стрітболу, гри в шахи, катання на роликових ковзанах та скейтбордах, турнір з веслування на байдарках, спортивних локації з різних видів спорту, творча локація від БФ «Тернопіль» та БФ «PRO», майстер клас надання першої допомоги від ТОВ Товариства Червоного Хреста України та показові виступи на balanceboard, слек лайні і сапах від bsupschool.

Окрім активностей організатори підготовили показові виступи танцювальних колективів. Усі охочі прийняли участь у зустрічі з нашими олімпійцями: 2-о разовою призеркою Дефлімпійських ігор з дзюдо МСМК Марією Балою та триразовим учасником Олімпійських ігор ЗМСУ з легкої атлетики Іваном Гешко.

Цікавим видалася і символічна передача Олімпійського вогню!

Організаторами Олімпійського дня виступили: Тернопільська міська рада, Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення Тернопільської міської ради, Управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради, Тернопільське обласне відділення Національний Олімпійський комітет України, Федерація легкої атлетики Тернопільської області.

Загалом в Олімпійському дні - 2022 прийняло участь понад 800 учасників.

Всіх учасників нагородили подарунками від партнерів: Прат «Добра вода», Розважально-оздоровчий комплекс «Алігатор», ТМ «HELL ENERGI», Світанок нації, Дитячий розважальний центр «Мадагаскар» Центр підготовки і розвитку масажистів «Sunrise», благодійна акція «Українським дітям-українська книга», ТОВ «Рідний Лан», Благодійний фонд «Тернопіль», Благодійний фонд «PRO». Медіа підтримка: Faine.ua, Файне місто.

 

з інформації "ТМЦФЗН" ТМР