У хорватському Поречі завершився Чемпіонат Європи серед боксерів та боксерок до 22 років. У турнірі взяли участь 216 чоловіків та 103 жінки. За підсумками змагань українська команда завоювала 10 нагород – 2 золоті, 3 срібні та 5 бронзових. Приємно зазначити, що бронзовою призеркою першості континенту у ваговій категорії 81 кг стала тернополянка студентка Західноукраїнського національного університету Олеся Крисюк. Спортсменка виборола право виступати на цьому престижному форумі, ставши в січні цього року чемпіонкою України.

Нагадаємо, що Олеся Крисюк – дев’ятиразова чемпіонка України з боксу. Цим видом спорту займається вже майже десять років. За цей час виборола 9 золотих медалей на чемпіонатах України та дві бронзових - на чемпіонатах Європи. Представниця Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності, обласного ФСТ «Динамо», займається у спортивному комплексі «Текстильник», де тренується під керівництвом тренера Руслана Фірмана.