Попри повномасштабне вторгнення Росії, Українські паралімпійці змогли відправитися у Пекін для участі на Паралімпіаді 2022. На Іграх у Пекіні українська команда буде представлена 20 спортсменами. У перший змагальний день українці змагалися в одному виді спорту - біатлоні, де розігрувалося шість комплектів медалей в спринтерських гонках.

Український біатлоніст, Заслужений Майстер спорту України, студент Факультет фізичного виховання ТНПУ - Тарас Радь завоював срібну медаль на дистанції 6 км ХІІІ зимових Паралімпійських ігор.

У синьо-жовтих кольорах вийшов увесь п’єдестал пошани у чоловіків серед учасників з порушенням зору.
Золото здобув Віталій Лук’яненко (клас B3, гайд Бабар),
срібло - Олександр Казік (клас B1, гайд Кучерявий),
бронзу - Дмитро Суярко (клас B2, гайд Ніконович)
Чемпіонами Парілімпіади-2022 також стали Григорій Вовчинський (клас LW8) та Оксана Шишкова (клас B2, гайд Марченко).
Срібні медалі вибороли - Тарас Радь (клас LW12) та Людмила Ляшенко (клас LW8).

Бажаємо Українській збірній здобути ПЕРЕМОГУ, представнику ТНПУ - Тарасу поповнити скарбничку медалями, а нашій неньці Україні миру!