foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

В офісі Обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України відбулась нарада організаційного комітету Спортивних ігор школярів Тернопільщини. У засіданні прийняли участь начальник відділення Олександр Бірюков, директор обласної дитячо-юнацької спортивної школи Василь Куземчак, спеціалісти відділення та методисти ОДЮСШ.

Головним питанням обговорення було активізація проведення Спортивних ігор в період лютого-травня поточного року. За результатами роботи було визначено основні принципи допуску команд до участі, обговорено систему проведення змагань з видів спорту, попередньо визначено терміни проведення та відповідальних за види програми.

По завершенню наради органам управління освітою об’єднаних територіальних громад надіслано Положення про проведення XХV Спортивних ігор школярів Тернопільщини у 2021-2022 навчальному році та проінформовано про терміни підтвердження участі в Іграх.