У Львові з 1 до 5 грудня 2021 року тривав традиційний XIX Відкритий всеукраїнський турнір з боксу на призи призера Олімпійських ігор Андрія Котельника. Цього року у змаганнях взяли участь понад 150 боксерів 2004-2005 років народження (молодь) із двадцяти областей України, а також команди з Молдови та Ізраїлю. Честь Тернопільської обласної Федерації боксу відстоювали троє спортсменів, у здобутку яких золота і срібна нагороди. Так, студент Західноукраїнського національного університету, вихованець ОДЮСШ з літніх видів спорту і обласної школи вищої спортивної майстерності Назар Чеверда, який виступав у ваговій категорії 92 кг, піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу і став переможцем.

«У першому поєдинку Назар достроково переміг сильного спортсмена з Дніпра, майстра спорту, чинного призера чемпіонату Європи», - розповідає тренер спортсмена Анатолій Фірман.

А ще один тернопільський боксер Микола Загородний став срібним призером турніру, посівши друге місце у ваговій категорії 71 кг. Спортсмен є вихованцем КУТОР ТО ШВСМ і тренується під керівництвом Володимира Шнуровського.

Інформація: управління молоді, спорту та іміджевих проектів ТОДА