foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

З 22 по 31 жовтня 2021 року у литовському місті Вільнюс проходив чемпіонат світу з жиму штанги лежачи серед усіх вікових груп. Загалом за право бути найсильнішою державою, змагаються в складі своїх збірних команд понад 700 спортсменів.

Тернопільщину на цих змаганнях у складі збірної команди України представляли аж п’ятеро спортсменів-вихованців обласної ДЮСШ з літніх видів спорту та спортивного клубу «Олімп». І усі повернулися додому з нагородами.

Наші дівчата-тернополянки в актив української команди долучили 3 бронзових нагороди, а саме: серед юніорок у ваговій категорії 57 кг третє місце посіла випускниця Тернопільського національного медичного університету ім. І. Горбачевського Канюка Альона.

Серед жінок у ваговій категорії до 47 кг третю сходинку посіла студентка факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка Полянська Марія, а у ваговій категорії до 57 кг «бронзи» удостоїлася випускниця факультету іноземних мов ТНПУ ім. В. Гнатюка Коляденко Мар‘яна.

Підтримали своїми успіхами своїх колег по збірній і юнаки. Так у ваговій категорії до 59 кг срібло здобув студент Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя Музика Вадим, а Грошко Ігор, який до речі, є студентом факультету фізичного виховання ТНПУ ім. В. Гнатюка, у ваговій категорії до 83 кг теж посів другу сходинку п’єдесталу.

Результати наших спортсменів допомогли збірній команді України здобути третє командне місце серед жінок, юнаків і юніорок відповідно, серед понад 50 країн-учасниць чемпіонату світу.

Готували спортсменів до змагань, серед яких до речі, юнаки є дебютантами міжнародних змагань, тренери-викладачі Лисий Ігор, Лиса Анастасія і Злочовський Андрій.

Тернопільська федерація пауерліфтингу висловлює подяку за підтримку і чудову організацію поїздки на чемпіонат світу Національній федерації пауерліфтингу України на чолі з президентом Сіражутдіном Базаєвим та генеральному секретарю Тетяні Мельник, старшому тренерові Віктору Налєйкіну. Також велика подяка за підтримку начальникові управління молоді, спорту та іміджевих проектів облдержадміністрації Андрієву Човгану, начальнику відділу фізичної культури та спорту Миколі Бурому і директору КУТОР «ТО ДЮСШ з літніх видів спорту» Олександру Куриляку.

 

Фото та інформація: Віктор Шандригось