foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту провело онлайн нараду, на інтернет платформі zoom, з керівниками та викладачами фізичного виховання закладів професійно-технічної освіти області. Учасниками наради стали представники 19 училищ, професійних ліцеїв та відділення профпідготовки Технічного фахового коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя.

Основною темою наради стало переобрання голови методичної комісії керівників та викладачів ЗПО. Світлана Єфремова, діючий голова методкомісії, ознайомила учасників зі звітом про виконану роботу та повідомила про складання повноважень голови.

Начальник відділення КФВС МОН Олександр Бірюков запропонував до розгляду на посаду кандидатуру викладача фізичної культури Тернопільського ВПУ №4 ім. М. Паращука, досвідченого спеціаліста та методиста Богдана Редькву. Перед голосування учасники наради змогли обговорити роботу та перспективу обрання нового голови. В результаті за одностайним рішенням новим головою методичної комісії керівників та викладачів фізичного виховання закладів професійно (професійно-технічної) освіти було обрано Редькву Богдана Богдановича.

Окрім основного питання, під час наради учасники обговорили питання організації та проведення Спортивних ігор, проведення підготовки річних статистичних звітів, проінформували про проведення Олімпійського уроку та Олімпійського тижня в навчальних закладах та обговорили поточну ситуацію з проведення занять в умовах карантинних обмежень.