foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН України і Українською федерацією учнівського спорту організовано та проведено всеукраїнський спортивно-масовий захід «Challenge fest». Своєрідною столицею дуже крутого фестивалю стало місто Рівне та парк реконструкцій «Оствиця».

У рамках івенту учням було запропоновано прийняти виклик один від одного у таких видах, як: бадмінтон, веслування на байдарках, Cool Games, у зовсім новенькому виді рухової активності Cool Race, стрільба з лука, тхеквондо, кросфіт та метання. Зазначимо, що охочих «почелленджувати» було чимало, понад 200 учнів із 11 територіальних громад Рівненської області з 20-ти шкіл і закладів професійної освіти міста-господаря фестивалю.

Крім зазначених активностей, присутні мали змогу насолодитися показовими виступами творчого колективу Рівненського міського Палацу дітей та молоді, фантастичними трюками і витривалістю юних вихованців Школи козацьких єдиноборств «Роксоланія», представників Рівненської обласної асоціації тхеквондо та ін. Також в рамках фестивалю дітям було запропоновано і розважальні активності – VR-атракціони та «серф-родео».

Також у рамках івенту були нагороджені переможці загальнокомандного заліку Літньої та Зимової Гімназіад. Таким чином, були підбиті підсумки цьогорічного спортивного сезону і дано старт наступному, який обіцяє бути не менш цікавим та драйвовим.

Отже, призерами зимової Гімназіади 2020–2021 років стали такі області:

1 місце – Сумська обл.,

2 місце – Закарпатська обл.,

3 місце – Тернопільська обл.

Загальнокомандна першість літньої Гімназіади України визначалась серед трьох груп регіонів. Фінальні змагання з видів спорту третьої літньої Гімназіади України відбулися з квітня по червень 2021 року. У змаганнях взяли участь 2830 учениць та учнів віком 13–18 років, які представляли 24 області України та місто Київ. До програми входили п’ятнадцять видів спорту: бадмінтон, бокс, боротьба вільна, боротьба греко-римська, гімнастика спортивна, гімнастика художня, дзюдо, легка атлетика, плавання, спортивна аеробіка, стрільба з лука, теніс настільний, тхеквондо (ВТФ), футбол та шахи.

Щиро дякуємо всім тренерам та спортсменам, які своїми результатами допомогли нашій області піднятись на третю сходинку п’єдесталу та показали суперникам що Тернопільська область одна із найкращих у всій Україні.