foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Спортивно-масові заходи в  Центрі відбулися в період з 14 по 23 вересня 2021 р. змагання проходили на спортивній площадці і в спортивному залі навчального закладу.

Першим уроком з фізичного виховання у всіх групах був Олімпійський урок. Під час уроку вчителі висвітлювали успіхи і проблематику  Олімпійського руху в Україні, досягнення і рекорди українських спортсменів на Олімпійських іграх в Токіо. Вчителі робили акцент і на здоровому способі життя, який масово поширюється в світі. Учні висвітлювали своє бачення,  розуміння і значимість здорового способу життя.

Спортивні змагання серед учнів відбувалися з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів. Значимість цих змагань полягає ще й у тому, що було переглянуто першокурсників, які в майбутньому будуть формувати збірні  команди Центру для участі в обласній першості серед учнів ПТНЗ.

В змаганнях з футболу І місце здобули учні групи ТУ-1. Серед волейболістів І місце зайняла група №13. Переможницею серед шахісток стала учениця групи №32 Жданович Христина. Серед шахістів – учень групи №13 Жданович Назар. В турнірі тенісистів серед юнаків І місце здобув учень групи ТУ-2 Савицький Богдан, а серед дівчат – учениця групи №11 Зозуляк Сніжана. Загальна кількість учнів, які прийняли участь в змаганнях склала 116 чоловік.