foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Оксану Юрків визнали найкращою вчителькою фізкультури 2021 на церемонії Global Teacher Prize Ukraine. У Міжнародний день учителя на Софійській площі у Києві відбулася церемонія нагородження найкращих педагогів України.

"Я живу фізкультурою, люблю спорт, а ще більше люблю дітей. Перш за все хочу сформувати в них звичку здорового способу життя. Період пандемії та карантин змусив змінити пріоритети. Адже саме здорова нація — успішна країна! А також хочеться максимально наситити учнів позитивними емоціями, щоб згадуючи мої уроки фізичної культури, у них виникала усмішка та приємні спогади!", – каже Оксана Юрків.

Вчителька з Тернопільщини отримала грошову винагороду у 30 000 грн від JuniorZ та освітню поїздку до Німеччини від Фонду соціальної справедливості.

Оксана Юрків - вчителька фізичної культури Козівської державної української гімназії ім. В. Герети. Вона закінчила Броварське вище училище фізичної культури, а згодом і Факультет фізичного виховання в Тернопільський національний педагогічний університет ім.Володимира Гнатюка

Global Teacher Prize – щорічна світова премія для вчителів. Її започаткував мільярдер Санні Варкі у 2014 році. Національну премію у 2017 році ініціювала громадська спілка Освіторія, аби відзначити внесок українських вчителів і підняти престиж їх професії. Переможець отримає 250 тисяч гривень, поїздку на Global Education & Skills Forum, а також підтримку в реалізації власних освітніх проєктів від "Освіторії"