foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

У Києві завершилися змагання в рамках перших в історії «Cool Race». Організаторами виступили Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України і Спортивна студентська спілка України. Спортивно-оздоровчий захід для студентської молоді передбачає подолання учасниками чотирьох дистанцій із перешкодами різної складності. Варто зазначити, що смуги перешкод розроблені таким чином, що їх можуть подолати учасники з будь яким рівнем фізичної підготовки, що дозволяє залучити широке коло учасників. Тому у змаганнях брали участь студенти і студентки не лише профільних спортивних вишів, а й класичні та, навіть, військові.

У фінал змагань потрапляли чотири студенти та чотири студентки, які розіграли між собою нагороди. Загалом участь в «Cool Race» взяли 39 студентів та 39 студенток із 36 закладів вищої освіти, які представляли 20 регіонів України. Формат змагань передбачав два етапи –  відбіркові змагання та фінал, до якого потрапили по 4 учасників та учасниць з найкращим часом.

У підсумку двох днів перегонів студентка 4-ого курсу Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Каріна Вовк була нагороджена кубком за  третє місце. Щиро вітаємо Каріну з гідним виступом!!!!