foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Днями в приміщенні Тернопільського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України була проведена нарада робочої групи в складі начальника відділення Олександра Бірюкова, спеціалістів відділення, директора Обласної дитячо-юнацької спортивної школи Василя Куземчака та спеціалістів ОДЮСШ Юрія Чіпака та Леоніда Дахновського, а також консультанта управління освіти і науки Тернопільської міської ради Бориса Климчука. Головним питанням засідання було організація та проведення ХХV Спортивних ігор школярів Тернопільщини в 2021-2022 навчальному році.

Спеціалісти обговорили можливі умови проведення, враховуючи карантинні обмеження; види програми, доречні та можливі до проведення; терміни та зміни в розподілі по підгрупам. Було вирішено вилучити з програми змагань деякі види спорту, оптимізувати ті що залишились, а також додати до переліку змагання, що за останні пару років стали актуальними серед школярів та ввійшли в нові навчальні програми, а саме Cool Games.

За результатами роботи робочої групи були сформовані основні визначення Положення Ігор, що  будуть оформленні у відповідний документ та подані на розгляд та погодження Організаційному комітету.

З нетерпінням чекаємо початку нового спортивного навчального року у школярів та впевнені, що учасники Ігор зможуть показати хороші спортивні результати.