foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Яким би не був організаційно складним спортивний рік для студентів, Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України в рамках XVI літньої Універсіади України було проведено змагання у 18 видах програми.

Університети нашої області завжди були  в лідерах змагань серед студентів. Цей рік не став виключенням. Західноукраїнський національний університет за підсумками Універсіади посів перше місце в четвертій групі університетів України. Зазначимо, що учасниками всеукраїнської студентської першості стало 111 закладів вищої освіти України.

Тернопільська область у підсумку, за участі ЗУНУ, ТНПУ ім. В.Гнатюка та ТНТУ ім. І.Пулюя, в своїй групі поступилась тільки Хмельницькій області та посіла друге місце.

Нагородження університетів та областей за результатами XVI літньої Універсіади України відбулась в рамках відзначення Міжнародного дня студентського спорту в Україні.

Щиро вітаємо всіх учасників Універсіади із здобуттям високих спортивних результатів та переконані що наші студенти найкращі та найсильніші!!!!