foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Голова Тернопільської ОДА Володимир Труш, начальник управління освіти і науки ТОДА Ольга Хома та начальник Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Бірюков провели зустріч з переможцями Всесвітніх учнівських спортивних ігор (ISF U15 World School Sport Games) Катериною Кондратенко та Матвієм Чаушем.

Наші спортсмени піднялись на найвищу сходинку п’єдесталу пошани перших Всесвітніх Ігор, що проводились з 11 по 19 вересня в Белграді (Сербія). Учнівська збірна команда України, в складі якої виступали наші чемпіони, серед 35 країн-учасниць виборола перше загальнокомандне місце, здобувши 148 медалей (69 золотих, 43 срібних, 36 бронзових).

В зустрічі прийняли участь самі тріумфатори Всесвітніх Ігор - Катерина та Матвій, їх особисті тренери Сергій Кондратенко, Євген Кармелюк та батьки школярів.

Голова Тернопільської ОДА Володимир Труш привітав спортсменів з перемогою, нагородив грошовими преміями, грамотами і книгами.

  • Ви наша гордість! Хочу підтримати кожного з юних, але таких успішних, спортсменів! Велика подяка вашим тренерам, адже, знаю, що Катерину тренує батько, а Матвія — тренер на громадських засадах. Ваша праця неоціненна! Пишаюся кожним із вас і вірю в те, що ви – наші майбутні олімпійські чемпіони!, — зазначив Володимир Труш.

Нагадаємо, що Катерина Кондратенко стала переможницею в змаганнях з боротьби вільної, навчається в Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №17 ім. В. Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов, є вихованкою КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» та ТОШВСМ.

Матвій Чауш, учень Микулинецької опорної школи І-ІІІ ступенів Тернопільської області, виборов золоту нагороду у стрибках у висоту у змаганнях легкоатлетів.

Зазначимо, що нагородження відбулось за сприяння Тернопільського обласного відділення Національного Олімпійського Комітету України.