foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

 

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України створене на базі Обласного спортивного клубу "Гарт", який в свою чергу унаслідував усю спадщину і традиції спортивного товариства "Трудові резерви".

Основними завданнями відділення є:

1. Координація, контроль і узагальнення стану навчальни-методичної та спортивної роботи вищих училищ фізичної культури, спортивних ліцеїв, дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву, дитячо-юнацьких клубів фізичної підготовки та інших фізкультурно-спортивних закладів освіти Тернопільської області.
2. Участь у реалізації державної політики з фізичного виховання і спорту на обласному рівні в закладах освіти Тернопільської області.
3. Координація роботи з фізичної культури, фізкультурно-оздоровчої і спортивної роботи в навчальних закладах всіх типів і рівнів акредитації, участь в методичному забезпеченні цієї роботи.
4. Участь в розробленні регіональних концепцій, програм з питань розвитку фізичної культури і спорту серед дітей, учнівської та студентсьої молоді
5. Сприяння розвитку олімпійського руху в Тернопільській обліасті, створенню в галузі громадських фізкультурно-спортивних організацій, рад, фондів, комісій їх діяльності згідно чинного законодавства.
6. Сприяння зміненню і розвитку матеріально-спортивної бази навчально-виховних, спортивних установ, закладів, та організацій галузі у Тернопільській області.
7. Здійснення інформаційно-пропагандистської діяльності щодо поширення фізичної культури, спорту, здорового способу життя серед учнівської та студентської молоді, працівників освіти і науки.

Основними напрямками роботи Відділення є розвиток та підтримка спорту навчальних закладів усіх рівней:
- Загально-освітніх шкіл, - Професійних технічних училищ та коледжів, - Вищих навчальних закладів. Окрім цього на базі Відділення працюють секції вітрильного та велосипедного спорту. У різні періоди спортсмени - вихованці секцій Тернопільського Відділення неодноразово ставали переможцями та призерами Всеукраїнських та міжнародних змагань.

Вихованці вищих навчальних закладів успішно приймають участь у Всеукраїнських та Всесвітніх літніх та зимових Універсіадах, ставають переможцями та посідають призові місця.

Регулярно проводяться ігри учнівської молоді, де молоді спортсмени демонструють свої спортивні здібності та обирають майбутній спортивний шлях.

Щорічно Відділенням проводяться обласні змагання "Нащадки козацької слави", де гармонійно поєднуються спортивні та патріотичні моменти виховання юного покоління. Переможці обласного конкурсу здобувають право захищати честь області на Всеукраїнських змаганнях.