foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Відкритий юнацький турнір з дзюдо пам’яті заслуженого працівника фізичної культури та спорту, майстра спорту з боротьби Пилипа Терентійовича Перети серед юнаків та дівчат відбувся у Івано-Франківську. Змагання зібрали на татамі близько 300 спортсменів. Гідно відпрацювала на турнірі команда дзюдоїстів КДЮСШ імені Ю. Горайського та Федерації самбо/дзюдо Тернопілля, - інформує тренер спортсменів Віталій Гнатишин на своїй сторінці у соцмережах.

Бронзову нагороду приніс команді Ілля Маршалок у вазі до 50 кг (2011 р.н., учень Тернопільської СШ №3 з поглибленим вивченням іноземних мов).

На високому рівні проявили себе під час поєдинків Святослав Урбан, Артем Савушкін, Олександр Мельник, Олександр Шуль, Владислав Новак. «Дякуємо старшим спортсменам-інструкторам – Денису Фіку та Ігорю Бобку за чудову підтримку. Дякуємо Збройним силам України!», - наголосив Віталій Гнатишин у своєму дописі.