foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

У селі Яворів Львівської області на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ відбулись змагання Чемпіонату України серед юніорів та юніорок з літнього біатлону. Першим видом, де було розіграно медалі, стали суперспринти, в яких найсильнішими виявились студентка ЗУНУ, тернополянка Тетяна Тарасюк у юніорок та Єгор Макаренко (Чернігівська область, студент ВСП «ФКЕТ НУ «Чернігівська політехніка») у юніорів. При цьому, як повідомляє Федерація біатлону України, фінальні гонки виявились справді запеклими. У дівчат на фініші Тарасюк виграла лише три секунди у срібної призерки змагань Олени Городної - представниці Львівської області.

До речі, у цій гонці теж студентки ЗУНУ Олександра Меркушина, яка зараз виступає за Закарпаття, була четвертою, а тернополянка Ірина Тарасюк - п’ятою.

Суперспринт. Фінал. Юніорки

  1. Тетяна Тарасюк (0+0+1+1) 23:09,39
  2. Олена Городна (2+3+0+1) +3,24
  3. Ксенія Приходько (2+2+0+0) +55,28
  4. Олександра Меркушина (2+3+2+4) +1:14,25
  5. Ірина Тарасюк (0+1+1+0) +1:24,73
  6. Єва Мартиненко (2+1+1+3) +1:53,21

Зате, у гонці переслідування Олександра Меркушина виборола золоту нагороду. Тренується дівчина під керівництвом тренерів Олега та Ірини  Меркушиних.

Додамо, що Тетяна Тарасюк - студентка фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ, вихованка ТОШВСМ, випускниця ОДЮСШ з біатлону, тренують  спортсменку Назар Бурик та Людмила Сагайдак.