foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

У Вінниці завершився командний чемпіонат України в олімпійських видах з велоспорту (шосе) та в змішаній командній гонці. Тернопільщину на цих перегонах представляли спортсмени КУТОР ТО ШВСМ та ОДЮСШ, які займаються під керівництвом тренера Володимира Павелка і привезли цілий ряд нагород. В індивідуальній гонці на 20 км серед юніорів призерами, здобувши «бронзові» медалі, стали, Олександр Максимишин та Анатолій Горбовий, а серед юніорок нагороду такого ж гатунку – «бронзового», завоювала Олена Павелко.

Серед чоловіків у цьому виді чемпіонами України стали Віталій Гринів, Юрій Щербань, Владислав Щербань, Назар Покойовий. Ці ж спортсмени відзначились, до речі, і у груповій гонці серед чоловіків. Відтак, Віталій Гринів, Владислав Щербань, Юрій Щербань та Назар Покойовий вибороли у груповій гонці срібло.

Серед юніорів у цьому виді програми тернопільські велосипедисти були третіми. Отож,  бронзовими медалями відзначились Олександр Максимишин та  Роман Грищенко, а Олена Павелко теж посіла третє місце серед юніорок. Ще одну медаль «бронзового гатунку» - Олена Павелко завоювала у змішаній командній гонці серед юніорів.

Додамо, що Анатолій Горбовий та Роман Грищенко є учнями Технічного коледжу ТНТУ імені І. Пулюя, Олена  Павелко навчається у Тернопільській ЗОШ №4, Олександр Максимишин - учень Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцею.