foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

спортсменки Наталя Стребкова  та Тетяна Когут успішно виступили на чемпіонаті України з легкої атлетики, що відбувся у Луцьку. У «коронній» для обох дисципліні – бігу на 3 тисячі метрів з перешкодами – атлеток зайняли найвищі щаблі п’єдесталу пошани. Так, Наталя Стребкова стала чемпіонкою України, посівши перше місце, а Тетяна Когут виборола звання віце-чемпіонки, здобувши «срібло».

Наталя Стребкова - майстер спорту міжнародного класу, представляє обласну ШВСМ та обласне товариство «Динамо», тренери Іван Стребков та Сергій Романчук, випускниця факультету фізвиховання ТНПУ імені В. Гнатюка, а Тетяна Когут – вихованка Бережанської ДЮСШ (тренери Володимир та Богдан Дуди), студентка ЗУНУ. Додамо, що Тетяна на змаганнях у Луцьку покращила свій особистий результат, продемонструвавши час 10.22.40.

Інші представники тернопільської команди, теж показали досить високі результати. Зокрема, вихованець тренера Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту Івана Панасюка Олександр Шилівський із результатом 51 метр 87 сантиметрів став четвертим у метанні диску. Ігор Висоцький у цій же дисципліні був сьомим (43 метри 52 сантиметри), а в штовханні ядра - шостим (13 метрів 71 сантиметр). Тренують спортсмена, який навчається у ТНПУ імені В. Гнатюка, Іван Панасюк та Микола Головацький.

В стрибках у висоту студентка ТНПУ імені В. Гнатюка, представниця «Інваспорту» Руслана Муравська посіла десяте місце турнірної таблиці. Тренер спортсменки Михайло Васірук.