foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Фінальні змагання турніру з дворового міні-футболу серед школярів віком 15-17 років завершились у Тернополі. Турнір відбувався на універсальному спортивному майданчику, що на вулиці 15 Квітня, 35. Участь у іграх взяли команди: «Жнеці», «Eleven», «Товтри», «Файне місто». В результаті перемогу здобули юні футболісти із команди «Товтри». Друге місце вибороли гравці з команди «Eleven». На третьому місці – «Жнеці».

Були визначені кращі і в індивідуальних номінаціях. Так, звання «Кращий нападник» присуджено представнику команди «Товтри» Лотоцькому Віталію; «Кращим гравцем» стала Волошин Жанна з команди «Eleven», «Кращий воротар» - Веніславський Володимир (« Файне місто»), «Кращий бомбардир» - Букса Тарас(команда «Жнеці»).

Організаторам змагань виступили Тернопільська міська рада, управління розвитку спорту і фізичної культури ТМР, Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення. Партнери заходу ПрАТ «Добра Вода» та «Hell Energy».