foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

В Івано-Франківську, у спорткомплексі імені А. Гемби ІФНТУНГ, втретє відбулися Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань пам’яті заслуженого тренера України Івана Шарого. Спортсмени 2006-2011 років народження змагалися у штовханні ядра, метанні списа, молота та диска. Присвячені змагання пам’яті заслуженого тренера України Івана Шарого, який свого часу підготував на Івано-Франківщині цілу когорту чемпіонів найрізноманітніших рівнів саме у метаннях.

Виступали на турнірі, який став етапом підготовки до чемпіонату України з легкої атлетики, що відбудеться у Івано-Франківську у вересні, понад тридцять юнаків та дівчат віком від 12-ти до 18-ти років.

Тернопільський спортсмен, вихованець КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» Остап Кур’євич виборов золоту нагороду у метанні молота, метнувши снаряд на 53 м 12 см. «Метальник, покращивши свій особистий результат, виконав ІІ-гий дорослий розряд з легкої атлетики», - повідомив тренер-викладач спортсмена Василь Яковів.

Остап Кур’євич - учень Фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ.