foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Чотири нагороди вибороли спортсмени з Тернопілля на Кубку України з легкої атлетики, який відбувся у Львові. Як повідомляє Федерація легкої атлетики області, знову відзначилися метальники: в метанні диску з результатом 50.90 м срібну нагороду виборов Олександр Шилівський (тренер Панасюк Іван).

У штовханні ядра срібним призером став Ігор Висоцький - 14,66 м (студент факультету фізвиховання ТНПУ імені В. Гнатюка, обласна ШВСМ, тренери Іван Панасюк, Микола Головацький), а бронза дісталась Денису Тужеляку, який покращив особистий результат (13.40 м) і виконав перший дорослий розряд. Також у метанні молота серед чоловіків Олександр Сеньків став п'ятим - 44,70 м.

Денис Тужеляк та Олександр Сеньків представляють КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту», є студентами ЗУНУ, тренер Яковів Василь.

В стрибках у висоту вихованці заслуженого тренера України Михайла Васірука, студенти ТНПУ імені В. Гнатюка - Муравська Руслана («Інваспорт») з результатом 165 см стала бронзовою призеркою, а Денис Загалюк (ОДЮСШ) посів восьме місце.