foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Студентський спорт

ВГО “Спортивна студентська спілка України” створена для розвитку українського студентського спорту на міжнародному рівні.

Детальніше

Учнівський спорт

ВГО “Спортивна спілка учнівської молоді України” створена для популяризації фізичного виховання і спорту.

Детальніше

Рухаємось разом

Єднаємо Україну за 20 секунд.

Детальніше

Cool games

Cool games

Детальніше

КОМІТЕТ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Ще один вид спорту відкривав для юних тернополян нещодавно спортивний фестиваль «ВідкрийТЕ спорт». В даному випадку діти дізнавались про пляжне самбо. Відбувся захід на волейбольному майданчику відпочинкової зони «Циганка». Понад 30 дітей віком від 4 до 10 років ознайомились в ігровій формі з цікавим видом єдиноборств.

Із дітьми працювали професійні тренери Тернопільської КДЮСШ імені Юрія Горайського та Федерації самбо/дзюдо Тернопілля Віталій Гнатишин та Галина Серпович. Що таке пляжне самбо, які у нього правила та які прийоми використовують, продемонстрували провідні спортсмени секції самбо. Окрім нових навичок та цінних порад, діти отримали ексклюзивні сувеніри з символікою самбо та смачні подарунки від партнерів заходу.

Організаторами заходу виступили управління розвитку спорту та фізичної культури ТРМ спільно з Тернопільським міським центром фізичного здоров’я населення.

Партнери дійства  ТМ «Ласунка», ПрАТ «Добра Вода», Благодійний Фонд «Тернопіль», медичний супровід здійснював Тернопільський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер.

Фото Андрія Фігурського.